Zamknij okno Drukuj dokument

Konsultacje z mieszkańcami Gminy Malanów w sprawie projektów uchwał

Dwa projekty uchwał przygotowywane na najbliższą sesję Rady Gminy Malanów sprawiły, że we wszystkich sołectwach Gminy Malanów zostaną przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami.

Konsultacje rozpoczną się 26 czerwca a zakończą 12 lipca 2018 roku. Przy czym spotkania sołeckie rozpoczną się dopiero po 3 lipca.

Konsultowane będą dwa projekty uchwał. Pierwszy z nich dotyczy nowego statutu sołectwa (wszystkie sołectwa mają ten sam wzór projektu statutu). Drugi: liczby punktów sprzedaży i zasad lokalizacji miejsc sprzedaży alkoholu na terenie Gminy Malanów.

Konsultowane dokumenty będą dostępne w wersji papierowej u wszystkich sołtysów oraz w Urzędzie Gminy w Malanowie. W wersji elektronicznej są załącznikami do niniejszej informacji. 

Opinie i wnioski można składać w postaci wypełnionego „Formularza konsultacyjnego” lub innej formy pisemnej, pamiętając o podpisaniu się i podaniu miejscowości, w której się mieszka. Pamiętać także należy o wypełnieniu „Klauzuli informacyjnej” dotyczącej ochrony danych osobowych.

O tym samym musimy pamiętać, chcąc przekazać opinię w wersji elektronicznej. Adresem właściwym do wysyłania opinii i uwag (można na formularzu) jest adres: gmina@malanow.pl

Natomiast ustnie swoje uwagi będzie można przekazać podczas zebrań sołeckich, które będą organizowane we wszystkich sołectwach po 3 lipca br.

Załączniki

Konsultacje (454.4kB)    
Konsultacje społeczne w Gminie Malanów (34.9kB)    
Zarządzenie Wójta Gminy ws. konsultacji (2MB)    
Projekt Statutu Sołectwa (104kB)    
Projekt uchwały ws. alkoholu (79.8kB)    
Formularz konsultacyjny - statut sołecki (485.1kB)    
Formularz konsultacyjny - alkohol (494.6kB)    

Metadane

Źródło informacji:Mirosław Mękarski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Mirosław Mękarski
Data wprowadzenia:2018-06-26 10:14:17
Opublikował:Mirosław Mękarski
Data publikacji:2018-06-26 10:30:22
Ostatnia zmiana:2018-06-26 10:30:38
Ilość wyświetleń:85